Учасники

Учасники

8

липня

SKY FAMILY PARK

ACTIVE FAMILY FEST

УЧАСНИКИ

ZUMBA®fitness

Анна Тихоненко – магістр хореографії, КНУКіМ; магістр фізичної культури і спорту, НУФВСУ. Викладач НУФВСУ.
Ліцензований інструктор (ID: 550162),  презентер фітнес-конвенцій і фестивалів. Співзасновник фітнес-проекту ART_Training
Координатор і спікер освітнього центру Fitness Education Center.

Плетіння кіс

Студія зачісок і косоплетіння “Прем’єр коса”

поколение 250

Вибір професії

Центр розвитку навичок “ПОКОЛІННЯ Z” для дітей і підлітків 7-17 років)
Гнучкі навички (Soft Skills) для успіху життевого проекту в світі майбутнього!
3 роки на ринку освітніх послуг! 3 бренда! 3х ступенева програма: особистість – бізнес – професії!
1750 участників, що отримали сертифікати 3х місячних курсів, 
15 тренерів-практиків керівників компаній та видатних фахівців
35 програм розвитку навичок за авторськими методиками!
Стань сценарістом власного життя з ПОКОЛІННЯМ Z)
http://pokoleniez.com.ua/

Babyphotostar

Вabyphotostaг – продюсерський центр творчого розвитку, котрий займається промоушеном та продюсуванням дітей віком від 0 до 16 років. Компанія існує понад 10 років і занесена в Книгу рекордів України як органзація, що реалізує наймасштабніші проекти за участю малюків. Babyphotostar застосовує унікальну авторську методику, яка надає можливість в кожній дитині розгледіти творчі здібності й удосконалювати їх шляхом задіяння в проектах різних напрямків.

Dream School

Школа естрадного виконавства

Наталія Гринчук

Наталія Гринчук, учасниця фестивалей  та призерка «Chorus inside», “Autumn starfall”,  «Соняшник», «Джерело надій»

Алена Яцкова

Макіяж нам зробить

Алена Яцкова – професійний Консультант з краси та візажист з 10-річним стажем. Б’юті-експерт, який наводить лад у косметичках дівчат. Організовє б’юті-сніданки, де відкриває світ краси для кожної жінки!

Майстриня мехенді Олена Боровкова

Мехенді – це візерунки душі, які вплітаються в лінії долі, змінюючи її в кращу сторону. Немає єдиного шаблону, навіть часто я сама не знаю, як буде виглядати в підсумку малюнок. Я просто включаюсь в потік, ловлю натхнення, настрій людини. Часто під час малювання відбувається спілкування. Відбувається такий живий процес спілкування і творчості. І я дуже рада допомогти, зробити гарний малюнок, поліпшити настрій, щоб людина, повіривши в свої сили, здійснювала свої заповітні мрії.

Дякую Чакре за можливість такого спілкування!

Анна казими

Майстриня мехенді Анна

Завжди вкладаю сенс в кожну лінію, кожну квіточку. Вірю, що кожен малюнок, намальований з любов’ю і відкритим серцем, є оберегом і символом чогось прекрасного.

Малюю виключно натуральними і безпечними матеріалами. Проводжу майстер класи, малюю індивідуально, а також працюю у Chakra_womenspace.

Масаж

Знайомтесь – ЛЮДМИЛА!

МАСАЖ – це здоров’я Вашого тіла, краса і корекція фігури, відпочинок і глибоке відновлення нервової системи. Це зняття стресу, оздоровлення організму, лімфодренаж, поліпшення живлення тканин. Повний космос!

Я, хочу Вам запропонувати свою майстерність, володію видами масажу:

– ручний масаж

– вакуумно-баночний

ОЗДОРОВЧИЙ КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ :

-оздоровительный масаж спини

– масаж голови

-масаж шийно-комірної зони

-масаж рук

-масаж ніг

Чекаємо Вас в б’юті зоні на масаж рук!

ксения

Ксенія Фощій

Ксенія Фощий – сімейний дієтолог. Працює в галузі естетичної, медичної, спортивної і дитячої дієтології. Іменного напрямок дитячої дієтології прагне розвивати більшою мірою. В силу недостатньої інформованості батьків про наслідки неякісного харчування, відхилень режиму дня, впливу факторів стресу і екології, порушуються процеси в роботі організму майбутній батьків і дітей.

Євгенія Панічевська

Глава БФ “Асоціація батьків дітей з аутизмом”, мама хлопчика з аутизмом; член робочих груп при Міністерстві охорони здоров’я та Міністерстві освіти і науки, член Експертно-консультаційної ради з аутизму при МОН.

АННА НОСАЧ

“Безпека в побуті”  від нашого спеціального партнеру Газда – екозберігаючі вікна розповість про:

1. Як поєднати вихонання самостійності і безпеки;
2. Часті помилки батьків у навчанні правилам безпеки;
3. Що повинна знати дитина про безпеку у свому віці;
4. Коли можна залишати дитину одну в дома і коли відпускати на вулицю;
5. Зони ризику для дитини – знати і попередити небезпеку (подорожі, прогулянки, загубився, один вдома)
Nauka_logo_1_T

Наука як свято

Вас вітає інтерактивне шоу “НАУКА як СВЯТО” – безліч наукових експериментів з використанням простих домашніх предметів і матеріалів. Давайте хімічити разом.

Наш вчений доведе, що наука може бути по-справжньому цікавою! Колби, мензурки, бульбашки, димовуха, сухий лід, несподівані реакції і перетворення! Ми зможемо здивувати як діток, так і дорослу публіку. Влаштуємо справжнє свято науки?

Сайт: https://www.slime.com.ua/

Instagram: https://www.instagram.com/nayka_yak_svyato

FB: https://www.facebook.com/slime.com.ua/

 

Olena

Олена Кошелева

персональний тренер тренажерного залу (уровень1,2,3). Протягом 15 років займалася народної хореографією, завжди любила рух, здоровий спосіб життя.
Працює фітнес тренером в спортивних клубах Києва. Зараз в ЦСК в тренажерному залі м.Києва з дорослими і дітьми. Займається реабілітації протягом року дітей з особливостями розвитку в соц-психологічному центрі Деснянського району.

алла

Дитяча йога

Алла

За освітою – магістр хореографічного мистецтва. Любов до дітей з’явилася після закінчення університету, коли почала викладати хореографію для дітей. Досвід роботи з дітьми біля 10 років.Йогу практикую близько 2 років. На даний час навчаюся в міжнародній школі по системі Йогі Бхаджана “Amrit Nam Sarovar”.

Мета: познайомити та зацікавити дітей з основами йоги в ігровій формі. Дитяча йога являє собою комплекс занять який створює всі умови для гармонійного і грамотного зростання. Асани – пози йоги, спрямовані на розвиток координації, сили, гнучкості та витривалості. Вони добре підходять для дітей. Не всі асани прості у виконанні, тому вони допомагають дитині розвивати силу волі, чутливість і дізнатися багато нового про себе. Ці цікаві вправи зміцнюють м’язи, роблять їх більш еластичними, розробляють суглоби, роблячи руху дитини красивими і пластичними, а крім того, зміцнюють внутрішні органи і покращують самопочуття. Заняття йогою швидше нагадують гру і ґрунтуються на наслідуванні, а асани викладаються в легкій доступній формі. А ще йога розвиває пам’ять, спостережливість і уяву дитини.

Ольга

Йога для жінок

Ольга Вільчинська

Веде жіночі класи йоги Vilchynska YOGA Class.

Моя Жіноча практика йоги і медитація, направлена на відчуття свого тіла, через роботу з гнучкістю в комплексі зі статичними асанами, крім того ми попрактикуємо пранаями (дихальні техніки). А медитація допоможе розслабитися та поринути у свій світ жіночності і комфорту.

Допомагаю перенести відчуття легкості після практики у повсякденне життя, зберігати спокій та внутрішній комфорт у будь-яких ситуація”.

IMG_0830 (1)

Коуч Дарина

Співзасновниця і коуч Chakra Women’s Space, студентка Школи психології, суспільства практикуючих психологів Європейської асоціації гештальттерапії EAGT, Міжнародної асоціації AAGT, FORGE;
Більше 5 років перебуває на постійному навчальної програмі підтримки підприємців Network 21. Вивчає ведичну філософію. Працює з темами жіночого самопізнання,
взаємин «я – я», «я – ти», «Я – творчість / справа». Розвиває і гармонізує всередині себе чотири напрямки: фізичне, емоційне, інтелектуальне і духовне.

Елена Московенко

Головний лікар Клініки сімейної та функціональної медицини FxMed. Лікар-педіатр, гастроентеролог, пульмонолог, алерголог, лікар функціональної медицини.

250

ДИВО ГРА

“Дивогра”  – українська компанія що створює продукцію для інклюзивного навчання, психотерапії, логопедії та ровитку дітей. Ми видаємо книжки, терапевтичні ігри, картки та постери для розвитку дітей,  розробляємо іграшки, в тому числі для дітей з особливими потребами. Наші видання представлені українською, російською та англійською мовами.

Вероніка Коваленко

Учасниця “Голос.Діти” в команді Монатика, фіналістка Дитячого Євробачення
Її кавери “Тает лед” і “На стиле” зібрали понад 15 мільйонів переглядів в YouTube
Вероніка продовжує дивувати публіку своїм образом та новими треками
порядинський

Олександр Порядинський

Олександр Порядинський – український співак, отримавший популярність завдяки перемозі у 4 сезоні шоу «Х-Фактор». Тоді, завдяки неймовірному таланту та силі голоса, 15-річного хлопця полюбила вся країна. Сьогодні артист пише авторські пісні, знімає кліпи та гастролює Україною, збираючи повні зали прихильників своєї проникливої музики.

Сьогодні гостем нашого свята стане музикант, котрий полонив серця всіх глядачів шоу «Х-Фактор». За його історією життя та шляхом до перемоги спостерігала вся країна. Цьому талановитому хлопцю вдалося стати кращим артистом 4 сезона теле-проекту та зараз успішно продовжувати свою кар’єру в шоу-бізнесі! Ви готові зустріти українського Алессандро Сафіна???!!!! Вітайте, співак, автор та композитор пісень – Олександр Порядинський!

Один з найпопулярніших молодих українських музикантів, артист з неперевершеними вокальними здібностями, автор власних пісень, хлопець, котрий живе музикою та співає душею – переможець 4 сезону шоу «Х-Фактор» – Олександр Порядинський.

https://www.youtube.com/watch? time_continue=2&v=dKOpJDFdsSw

https://www.youtube.com/watch? v=niRUZmn7WJM

Марія Даніела Трахтенберг

Марія Даніела Трахтенберг з Києва. Вона актриса, співачка, з 2014 є телеведучою на провідному телевізійному каналі України. Знялася в першому дитячому українському музиклі “Трубач”, а так само в багатьох українських телесеріалах. Мала можливість бути співведучою – експертом в телешоу Дешево та сердито. Знялася в цікавому і пізнавальному шоу “Життя без Обману” Учасниця проекту Голос Діти 4 сезон команди Время и Стекло.Захоплюється екологією і мріє врятувати планету від глобального потепління.

Восьмий День

Гурт «Восьмий День» – один із найбільш неординарних колективів міста Києва, він відразу привернув увагу аудиторії своєю щирістю та непередбачуваністю.
Візитівка колективу – це поєднання професіоналізму, смислового навантаження текстів, харизми кожного із учасників та неймовірного сплаву різних музичних стилів.
«Восьмий День» – це драйв, щирість виконання, синтез гумору та лірики, позитивна енергетика як в композиціях, так і в спілкуванні з публікою!
Нагороди
Листопад, 2010 рік – перемога у фестивалі «Слов’янський рок» (категорія «Поп, Панк, Рок»);
the frank

THE FRANK

The Frunk було створено 7 листопада 2016 року. Учасники гурту називають саме цю дату, тому що цього дня вони випустили першу пісню, визначилися з назвою, а ввечері мали репетицію у повному складі.
Гурт грає в стилі поп-рок, тексти лише українсько мовою.
Вибухові приспіви, що легко запам’ятовуються, тексти, в яких кожен може знайти свій сенс завдяки метафорам та епітетам, а також нестримна енергетика рок-музики – це те, чим заправляє свою музику київський гурт “The Frunk”.

tana-250(1)

TANA

Інтернаціональний колектив TANA!

Всього за рік існування молодий EDM проект встиг підкорити серця багатьох тисяч слухачів і концертні майданчики багатьох Європейських міст. Їх пісні не тільки звучать по всьому світу, а й постійно з’являються в топах багатьох іноземних чартів.
На сцені Active Family Fest TANA презентують свою нову україномовну пісню, а також обов’язково змусять вас тремтіти завдяки своїй нереальній енергетиці та драйві!


Гурт грає в стилі поп-рок, тексти лише українсько мовою.
Вибухові приспіви, що легко запам’ятовуються, тексти, в яких кожен може знайти свій сенс завдяки метафорам та епітетам, а також нестримна енергетика рок-музики – це те, чим заправляє свою музику київський гурт “The Frunk”.