Розклад

Дитяча зона

10.00 – 18.00

Інтерактивна зона експериментів “Наука як свято”

12.00; 15.00

Інтерактивне шоу видовищних експериментів “Наука як свято”

12.00; 16.00

Майстер-клас “Англійська з живими картинками” для самих маленьких

12.00-13.00

Майстер-клас для підлітків “Професія майбутнього”

13.00-14.00

Майстер-клас для підлітків “Мій перший стартап”

10.00 – 19.00

“Вчимося готувати роли”

10.00 – 19.00

Аквагримм

15.00-16.00

Бармен-шоу “Мистецтво рук”

10.00 – 19.00

Диво гра:

Вчимося читати за піктограмами

Виставка і  гра “Поділись тим, що любиш», створення піктограм дітьми для дітей”

Квест “Зачароване місто”

14.00-15.00

Гра для підлітків “Твистер”

15.00-16.00

Гра для підлітків “Монополія”

Головна сцена:

11.00 – 11.30

Наталія Гринчук, учасниця фестивалей «Chorus inside», “Autumn starfall”, «Соняшник», «Джерело надій»

11.50 – 12.50

Показ Колекції шкільної форми від  бренда «FLASH»

13.00 – 14.50

Дитячи виступи Дрим Скул

15.10-16.00

Флешмоб ПОКОЛІННЯ Z – 3 КРОКИ В СВІТ МАЙБУТНЬОГО!

16.00-17.00

Афтограф сесія від учасників концерту

17.20 – 17.50

Танцювальний флешмоб ZUMBA®FITNESS

18:00-19.00

Дитячий показ мод від Babyphotostar

БЬЮТІ ЗОНА

12.00-13.00

Майстер-клас з Макияжу губ

14.00-15.00

Майстер-клас ”Ідеальні брови”

16.00-17.00

Майстер-клас “Контуринг обличчя”

11.00-12.00, 15.00-16.00, 18.00-19.00

Майстер-клас “Плетіння кіс”

10.00-19.00

Био Тату

15.00-19.00

Массаж

ЗОНА ОБЕРИ СВІЙ СПОРТ

10.00 – 18.00

Волейбол

10.00 – 19.00

Силові вправи з чемпіоном світу Александром Шепель

ЙОГА/ФІТНЕС

11.00-12.00

Особлифий фітнес з Євгенією Кошелевой

12.00-13.00

Акро йога з  Віталіем Вовком

13.00-14.00

Фитнес для дітей з Євгенією Кошелевой

15.00-16.00

Фитнес для дорослих з Євгенією Кошелевой

16.00-17.00

Дитяча йога з Алою Сиритка

17.00-18.00

Жиноча йога з Ольгою Вільчинською

Лекторій

12.00-13.00

Олена Московенко, “Життя без алергії”

13.00-14.00

Евгенія Панічевска, “Аутизм. Шлях до комунікації”

14.00-15.00

Ксения Фощій, “Як зробити особливе дитинство більш здоровим і щасливим за допомогою дотримання дієти.”

“Від чого не потрібно лікувати дитину, або як за допомогою налагодження харчування і способу життя забезпечити дитині фізичне і психічне здоров’я”

15.00-16.00

Анна Носач “Виховання самостійності та безпеки у дитини”

15.00 – 17.00

Дарина Власюк “Жіноче самопізнання”